CYFROWE NOŚNIKI VIDEO

KIOSKI MULTIMEDIALNE

W galeriach handlowych, biurowcach, na dworcach czy też w innych miejscach, gdzie codziennie przewijają się setki ludzi warto postawić na odpowiednią reklamę własnej działalności. Niezwykle popularne w ostatnim czasie są kioski multimedialne, które uchodzą za niezwykle funkcjonalne rozwiązanie za sprawą interaktywnej planszy i dotykowego ekranu. To doskonała metoda na to, aby zainteresować potencjalnych klientów własną działalnością. Już nawet jedna tego typu konstrukcja może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży u naszych klientów. Dlatego właśnie warto spróbować i przekonać się samemu, jak działa tego typu rozwiązanie.

Podstawowym celem umieszczenia kiosku w przestrzeni publicznej jest przyciągnięcie potencjalnego klienta oraz przedstawienie w formie cyfrowej informacji.

Dostosuj kiosk multimedialny do własnych potrzeb

Nasza firma oferuje wykonanie kiosku multimedialnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oprócz dotykowego ekranu, może zostać wyposażony w ciekawe dodatki, które z pewnością zostaną docenione zarówno przez młodszych, jak i starszych potencjalnych klientów. Chodzi tutaj głównie o klawiaturę, drukarkę, skaner czy port podczerwieni. Takie dodatkowe możliwości stwarzają prawdziwą szansę na użycie tych konstrukcji nie tylko jako punktu informacji, ale także jako multimedialna mapa obiektu, rozkład jazdy, generatora zdjęć, bonów upominkowych czy też testera gier.

Niezależnie więc od miejsca, w którym znajdzie się kiosk multimedialny, możliwe jest jego dopasowanie do wymagań danego obiektu, a także wymagań danej branży. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czego innego będzie wymagała firma z elektroniką, a czego innego firma oferująca zabawki dla dzieci lub obuwie.

Wysoka jakość tworzonych kiosków multimedialnych

Tego typu konstrukcje budujemy z niezwykle wytrzymałych i odpornych na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne materiałów. Wykorzystujemy m.in. aluminium, a także niezwykle twarde tworzywa sztuczne, których zadaniem jest zabezpieczenie systemu komputerowego mieszczącego się w środku kiosku multimedialnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu urządzeń, dzięki czemu doskonale wiemy, jak je tworzyć, aby mogły z powodzeniem służyć potencjalnym klientom danego przedsiębiorstwa przez naprawdę długi czas. Oczywiście podjęcie z nami współpracy wiąże się z dokładnym informowaniem o każdym etapie procesu produkcyjnego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu w sprawie ustalenia wyceny i innych szczegółów.

ADRES

LEMI-BIS Sp. z o.o.

ul. Jelczańska 47

55-003 Jeszkowice

ZADZWOŃ

Zapraszamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przesłania oferty handlowej (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. Poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych iw sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 / WE (RODO)) ”.

7 + 15 =